שאלות ותשובות

ברוכים הבאים לעמוד "שאלות ותשובות". כאן תוכל למצוא מידע בנושאים שונים. המידע מחולק לקטגוריות, ניתן לבחור קטגוריה ספציפית ולקבל את המידע הרלוונטי. במידה ויש לך שאלה שאין עליה מידע בעמוד תוכל ליצור קשר עם מחלקת שרות הלקוחות במספר 6040*

בחר נושא
כללי  

היכן נערכים מרוצי הסוסים?

מרוצי הסוסים עליהם ניתן להמר ב-Racer נערכים בבריטניה ואירלנד

האם ניתן להמר רק על הסוס שינצח במרוץ או שקיימים סוגי הימורים נוספים?

קיימים 10 סוגים של הימורים גם על מרוץ בודד וגם הימורים המשלבים מספר מרוצים. יכולים להיות הבדלים קלים בין סוגי המשחקים בין בריטניה לאירלנד. למידע נוסף יש לקרוא את התקנות.

המרוצים נערכים בבריטניה ובאירלנד, האם אני אצטרך לשלם בליש"ט או באירו?

אמנם בבריטניה נהוג לשלם בליש"ט ובאירלנד באירו, אך המועצה תקבל דמי השתתפות ותשלם זכיות והחזרים רק בשקלים חדשים. בכל עניין הנוגע לכל הימור שער החליפין בין ₪ למטבע הזר יהיה שער החליפין היציג האחרון הידוע, שפרסם בנק ישראל ביום שקדם ליום קבלת ההימור.

כיצד ניתן לצפות במרוצים?

ניתן לצפות בשידורים חיים של המרוצים. על מנת לצפות בהם עליך להירשם לאתר ולהיכנס לחשבונך עם שם המשתמש והסיסמה. בעמוד הבית בצד ימין למעלה מופיע כפתור "שידור חי", לחיצה עליו תאפשר צפייה במרוצים.

באיזה שעות מתקיימים המרוצים?

המרוצים מתקיימים החל משעות הצהריים ועד שעות הערב המאוחרות (תלוי בעונה). מדי יום תתפרסם רשימת המרוצים של אותו היום, ורק עליה ניתן לשחק.

אני מעוניין לראות תוצאות מרוצים מתאריכים קודמים. כיצד אוכל לצפות בכך?

התוצאות ויחסי הזכייה של כל המרוצים מופיעים באתר בעמוד "תוצאות". בראש העמוד ניתן לסנן לתצוגה מרוצים ע"פ תאריכים או ע"פ שם המסלול.

תחת איזה חוק מתקיימים ההימורים על מרוצי סוסים?

כל ההימורים בישראל על מירוצי סוסים המתקיימים בחו"ל נערכים על פי הוראות החוק להסדר ההימורים בספורט התשכ"ז-1967, תכניות הימורים על מירוצי סוסים והוראות דין אחרות כמפורט בתכניות אלה. הנוסח המחייב הוא נוסח הדין כפי שפורסם. בכל מקרה של סתירה – נוסח הוראות הדין גובר

 

עליך להיות מחובר על מנת לצפות בוידאו